Главная страницаНовости Публикации

18/08/12

Піца - це королівська їжаПіца - це королівська їжа
Колись плоський хліб запікали з м'ясом, овочами або молочнии виробами. Робили з добавленням меду або лаврового листа. Часом пізніше, таке блюдо отримало назву «піца», что в перекладі з италійської - «кусок».

С початку піца ні чим особливим не відрізнювалась, якімось ізисканим блюдом не була і її вважали їжею простолюдинів. Але якось, Фердінанд I неаполітаньський король у місцевого піцайоло — майстра по приготуванню піци скоштував де кілька видів цього блюда и був у захваті від якості та смаку цього втробу. Хоча ця їжа стала відомою тіки сторіччя пізнише.

Королева Маргарита Савойська скоштувати піцу відважилась, коли її приготували на її день народження. Сир моцарела, базилік і томати, котрі входили у склад піци, настільки королеву приємно здивували, що вона дала наказ пекти піцу при дворі, дав їй своє им'я — «Маргарита». На разі "Маргариту" готують на сьогоднішній день усі піцерії Луцька.

З того часу багато води утекло, але піца так і залишається найулюбленішим лакомством багатьох. Сучасні піцерії своїм відвідувачам надають багато вариантів цього блюда: від «Маргарити» до піц с рєчними раками та кульбабою.Комментарии

Чтобы оставить комментарий, необходимо войти или зарегистрироваться


Translate to English
Сейчас на сайте посетителей:2

фыв